Warships (Battleships)

Warships (Battleships) dla Java

Najlepsze statki na Java!

Warships to kolejna wariacja na temat popularnej gry "statki". Wyróżnia się bardzo ładną grafiką z ciekawymi animacjami oraz dosyć rozbudowanymi opcjami gry. Nawet jeśli nie lubicie grać w statki, to Warships i tak warto sprawdzić, bo to świetna... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika i animacje
  • 3 różne światy
  • Stary, dobry pomysł w odświeżonej szacie

Wady

  • Podczas instalacji gra pobiera dane z internetu

Bardzo dobry
8

Warships to kolejna wariacja na temat popularnej gry "statki". Wyróżnia się bardzo ładną grafiką z ciekawymi animacjami oraz dosyć rozbudowanymi opcjami gry. Nawet jeśli nie lubicie grać w statki, to Warships i tak warto sprawdzić, bo to świetna gra!

Największą zaletą Warships jest grafika. Schematycznie zazwyczaj przedstawione statki, tutaj wyglądają naprawdę jak flota wojenna. Usadowienie pola gry sprawia, że mamy wrażenie trójwymiarowości gry. W dodatku każde trafienie wizualizowane jest ciekawą animacją, całkiem ładną jak na platformę Java.

O zasadach gry nie ma sensu się rozpisywać. Warships prezentują jednak kilka trybów gry, o których warto wspomnieć. Możemy zagrać szybką bitwę lub kampanię w jednym z trzech światów. Na początku rozgrywki tylko jeden z nich jest aktywny. Aby móc zagrać w dwa kolejne należy rozegrać 20 bitew.

Warships to doskonała gra na Java
, która na tle innych tego typu produkcji wybija się ponad przeciętność. Wszystko to dzięki ładnej grafice, która odświeżyła stary jak świat pomysł. Warships Sea on Fire to bardzo dobra produkcja, którą śmiało można polecić wszystkim posiadaczom telefonów z systemem Java.

Najczęściej pobierane Akcji na java

Warships (Battleships)

Download

Warships (Battleships) Sea on Fire 1.0.5

Opinie użytkowników o Warships (Battleships)

Sponsorowany×